שעות פעילות

א - ה 18:30 - 23:00
א - ה 12:00 - 15:30
ו 12:00 - 16:00
ש 20:00 - 24:00

About
us

"נמסטה" (הלא היא המלה 'שלום' בשפה ההודית) הוא שמה של מסעדה ייחודית ואותנטית, שכל כולה לכבוד ולתפארת המטבח, התרבות והסגנון ההודי. המסעדה ממוקמת בארמונות לה-מומוניה – מתחם מפואר ומרתק השוכן בסמוך לחוף ימה של אשדוד. על עיצוב המקום אחראי יואל, הבעלים, והוא כולל שולחנות מפוארים, מפות אדומות, שפע של ציורים הודיים מקוריים על הקירות והרבה אווירה אוריגינלית. כמאה מקומות ישיבה ממתינים לאורחי המקום – ישראלים, תיירים וימאים – המגיעים אליו מכל קצוות הארץ.

התפריט של "נמסטה", שעל הכנת מנותיו שוקדים שף וטבחים מומחים מהודו, מציג אוכל המתבסס על המטבח הצפון הודי ומציע שלל מנות מגוונות בעלות ניחוחות מופלאים, צבעוניות משכרת וטעמים קסומים, ביניהן – מנות ראשונות דוגמת: כנפי עוף בתיבול פיקנטי הניצלות בטאבון טנדור; פקורה ירקות – מבחר ירקות מצופים בקמח חומוס, מטוגנים בשמן עמוק; לחם הודי נאן מסוגים שונים; אורז בסמטי במבחר דרכי עשייה כמו: קשמירי פולאו וברייני ירקות. האורז הבסמטי ידוע בניחוחו, בטעמו ובאווריריותו, וזה של "נמסטה" מבושל בשיטה מיוחדת ומסורתית. בין המנות העיקריות תמצאו מאכלי קארי כמו: צ'יקן טיקה מסאלה; ביף סגוואלה; ביף ג'לפארזי ועוד ועוד. כמו כן עשיר התפריט הכשר של "נמסטה" במטעמי טנדור, מנות דגים ומבחר מנות צמחוניות נהדרות. לקינוח – מנות אחרונות כשרות ומצוינות.

ב"נמסטה" מצפים לכם גם בר משקאות עשיר, שירות מקצועי ואדיב ומספר הפתעות כמו – תפריט היכרות המיועד לסועדים שטרם הכירו את המטבח ההודי. מחירו, לשני סועדים ומעלה, 85 ש"ח לסועד, והוא כולל: מנה ראשונה, עיקרית, תוספות ומשקאות קלים וקינוח! וכן, עסקית צהריים שמחירה 49 ש"ח בלבד, והיא כוללת מנה ראשונה, עיקרית ושתייה. ב"נמסטה" ניתן לערוך אירועים לעד 120 אורחים, בחדר פרטי או ברחבי המסעדה. כמו כן, ניתן לקבל שירותי קיטרייניג עד הבית.

המסעדה מתנהלת תחת השגחתה של הרבנות הראשית אשדוד.